Nedělní odpoledne a pyje z krysího nosu

Nedělní odpoledne a pyje z krysího nosu

[b]

2.5.2021

Někdy má jeden potřebu psát naprosto o ničem. Sednout si do postele o nedělním odpoledni a přemýšlet nad tím, proč jen mají krysy místo fousků pyje. Dokážou potom víc vyčuchat zločince? Nebo je to jenom pro rozmnožování? Představte si, jak by vložily svoje fousky do svých vagín. Nezní to děsivě? Připomínají potom trochu takové ty krtky s hvězdicí místo nosánku. Možná by i dokázaly na nosech, myslím ty krysy, balancovat.

Proč máme tak šílené erotické sny? Proč jsou noční můry o opuštění? Tohle téma bych chtěla více rozebrat v těch mých spisech nesmyslností. Neptáte se sami sebe, proč se ty nejzbytečnější věci objevují ve snech? Tedy, ne že by pro mě erotika byla bezcenná, ale pořád se ptám, proč je erotika tak četná v mých snech.

Podle doktorů je to kvůli tvorbě. Že kreslení pyjů a vulv se zkrátka do snů promítne. Ale tak… Během dne dělám více věcí. Stává se vám to taky? Že ty nejoplzlejší věci se prostě do říše nadvědomí dostanou? Možná je to naší kulturou, která nám nahotu zakazuje, ačkoliv ji prodává skrze hudbu a jiné formáty. Co by se stalo, kdyby byla erotika častější? Je to vůbec možné?

Nežijeme náhodou jenom erotikou ve světě? Sama si více nahoty v naší společnosti představit nedovedu. Samozřejmě bychom mohli chodit ještě všude nazí jako na nudistických plážích, ale nemyslím si, že jde o tu samou věc jako erotika.

Podle doktorů je topící se krysa nešťastná. Jenomže některé krysy se narodí do vody, a potom jim narostou žábry a na souši již dýchat nemohou.